Jedálny lístok

Jedálny lístok na daný týždeň.

View the embedded image gallery online at:

Alergény

01. obilniny, 01a. obiloviny - pšenica, 02 kôrovce, 03 vajcia, 04. ryby, 05. arašidy, 06. sójové zrná, 07. mlieko, 08. orechy, 09. zeler, 10. horčica, 11. sezamové semená, 12. oxid siričitý a siričitany

Všetky informácie týkajúce zo školskej jedálne nájtete na stránke školy v menu JEDÁLEŇ.

Prihlasovanie a odhlasovanie zo stravy

Prihlasovanie a odhlasovanie zo stravy : Prihlasovanie a odhlasovanie

Z obedu je možné odhlásiť sa aj online a to: buď cez aplikáciu v mobile alebo www stráku. Odporúčame si stiahnuť aplikáciu, v ktorej odhlasovanie/ prihlasovanie je oveľa rýchlejšie.

Návod ako sa prihlásiť/ odhlásiť z obedu cez www stránku: Navod_www.pdf

Návod ako sa prihlásiť/ odhlásiť z obedu cez aplikáciu v mobile: Navod_Apk_mobil.pdf

Odhlásiť, respektíve prihlásiť na stravu je možné najneskôr deň vopred do 14.00 hod, alebo ráno v nutných pripadoch do 7.00 hod.

• Mesačný poplatok na čiastočnú úhradu režijných nákladov:
    - 4,00 € paušálne za mesiac pre dieťa ZŠ s MŠ
    - 1,40 € za odobratý obed pre dospelého a cudzieho stravníka
  • Zákonný zástupca dieťaťa/ žiaka uhrádza príspevok na stravovanie mesačne vopred,  najneskôr do 25. dňa v mesiaci na účet školskej jedálne číslo: SK51 0200 0000 3500 7763 4562